Hakkımızda

Ürün Kategorileri

Hakkımızda

HAVLU ÜRETİMİ – HAVLU İMALATI
Mtclinen 1978 yılından beri havlu üretimi alanında hizmet veriyor

Mtclinen, Mutçalı Tekstil’in havlu üretimi ve otel tekstili markasıdır. Firmamız 1978 yılında havlu imalatı yapmaya başlamıştır.  Ve günümüzde de devam ettirmektedir. Havlu imalatı na başladığı ilk yıllarda kısıtlı şartlar altında çok az sayıda dokuma tezgahları  ile havlu üretimi yapan firmamız günümüzde bütün üretim sürecini kendi bünyesinde yapabilen tam entegre havlu üretimi tesisi haline gelmiştir. Bünyesinde bulunan iplik fabirikası, çözgü ve dokuma fabrikası , boyahane fabrikası ve son olarak konfeksiyon fabrikasına ait fabrikalarımızdan çekilen fotoğrafları üretim bölümünden görüntüleyebilir ve havlu üretimi sürecine dair daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Firmamız bir çok ülke için havlu üretimi yapmaktadır.
Aylık 120 ton havlu üretimi yapan firmamız ürettiği ürünlerin büyük bir kısmını Avrupa ülkelerine ihraç etmektedir. Yurt içinde de pazarı bulunan fırmamız Rusya Amerika, Kanada, İngiltere ve İsrail gibi gelişmiş ülkeler ile de çalışmaktadır.  Ağırlıklı ihracat yapan firmamız yurt içinde de bir çok firmayla işbirliği yapmaktadır.

En çok havlu üretimi talep eden sektörler;
Firmamızın başlıca havlu üretimi yaptığı sektörler Avrupa ve Amerika daki ev tekstili markaları, Bünyesinde ev tekstili bulunan büyük markalar, Büyük toptancılara, otel tekstili tedarikçilerine, çamaşırhane firmalarına, otellere, hastanelere, spor salonlarına,  spa merkezlerine, sağlık  klüplerine, promosyon firmalarına üretim yapmaktayız. İstenilen ebatlarda, gramajlarda ve desenlerde sipariş üzerine havlu imalatı yapmaktayız.
Havlu üretimi nde yüksek kalite anlayısı ile çalışıyoruz

Firmamızın sahip olduğu kalite belgeleri bizim sunmuş olduğumuz servisin sadece bir kısmını göstermektedir. Hangi şartlarda üretim sürecinin gerçeklestiğini çalışanların hangi haklara sahip olduğu gibi şeyleri göstermektedir. En iyi kalitede havlu sunmak kendi başına çok büyük bir anlam ifade etmez Aynı şekilde en ucuz havluyu üretebiliyor olmakta tek başına çok büyük bir şey anlam ifade etmez. Biz sahip olduğumuz entegre tesis ile en yüksek kaliteyi en uygun fiyata vermeyi hedeflemekteyiz. Bunun yanında yüksek üretim kapasitemiz ve dinamik kadromuz ile ihtiyaç olduğunda taleplere çok kısa süre içerisinde yerine getirebilmekteyiz.

Tüm üretim sürecimizin kendi bünyemizde olmasından dolayı maliyetlerimiz her zaman daha alt seviyededir. Buda daha iyi fiyat sunmamıza imkan veriyor. Üretim sürecinin her aşamasında kalite için çalışan personellerimiz siparişleriniz size ulaşmadan önce bir çok kez ürünleri denetim sürecinden geçiriyor ve olası bir yanlışlıkta hemen müdahale ediyor. Bu da size daha iyi kaliteyi sunmamıza olanak sağlıyor. Üretim sürecinde dışa bağımlı olmadığımızdan dolayı  sipariş terminleri en yakın tarihlere çekebiliyoruz. Havlu imalatı nı en iyi kalitede en uygun fiyata ve en kısa sure içerisinde bahsetmiş olduğumuz şartlar altında gerçekleştirebiliyoruz.