Error
  • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
  • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

Üretim

Mtc Linen Fabrika

Mutçalı tekstil 30 yılı aşkın  bir süredir. Denizlide havlu, bornoz ve otel tekstili üretimi  yapmaktadır. Bununla birlikte mtclinen aracılığıyla toptan havlu ve kişiye özel havlu satışı yapmaktadır. Mutçalı tekstil tüm bu çalışmalarını 350 çalışanı ve 64.030 metrekare kapalı alanda kurulu entegre tesisi ile gerçekleştirmektedir.

Eğer; ya da antibiyotik penisilin veya sefalosporin; ya da eğer başka bir alerjiniz varsa amoksisilin kullanmaya başlamadan önce, doktorunuza söyleyin. Bu ürün, alerjik reaksiyonlar ya da başka sorunlara neden olabilir etkin maddeler içerebilir. Eczacı daha fazla. Bu ilacı kullanmadan önce doktor veya eczacı https://deutsche-apotheke.net/amoxicillin tıbbi geçmişinizi anlatmak, özellikle böbrek hastalığı (enfeksiyöz mononükleoz) viral enfeksiyon belirli bir tür. Ameliyat öncesi, (reçeteli ilaçlar, reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler de dahil olmak üzere) kullanılan tüm ürünler hakkında doktorunuza veya diş hekimi söyle. Hamilelik sırasında bu ilacı yalnızca açıkça gerekli olduğunda kullanılmalıdır. Eğer böyle Temizlemek, Cefzil, Merhem, Keflex, ve diğerleri gibi, sefalosporinlere karşı alerjiniz varsa amoksisilin kullanmaya başlamadan önce, doktorunuza söyleyin. Info: https://deutsche-apotheke.net


Hammademiz hakkında kısa bilgi

Pamuk

Tarım sektöründe önemli bir kesimin geçimini sağlamasına imkan veren pamuk aynı zamanda pamuğa dayalı iplik sanayisinde hammadde kaynağıdır. pamuk tarımı ve sanayisi ile geniş bir iş imkanın sağlamasının yanında lifi ile tekstil sanayisine çiğiti ile yağ sanayisine küspesi ile de hayvancılık sektörüne çok önemli katkıları olan bir bitkidir. Dünyanın en kaliteli pamuklarının yetiştirildiği ülkelerden biri olan Türkiye'de pamuk üretimi sürekli artış göstermektedir. Şu anda dünya pamuk üretimi sıralamasında 6. sırada yer almaktadır.

 

Üretim Süreci

Entegre tesisimizden alınan fotoğraflarla üretim sürecinin nasıl işlediğine göz atın.

İplik Üretimi

 

Dokuma

 

Boyahane

 

Konfeksiyon & Nakış

 

Kalite Kontrol & Paketleme

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83