letter  info@mtclinen.com  Telefon
 +90 258  371 91 77  Mutcalı Tekstil

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83
Toptan Havlu Üretiminde Mutçalı Tekstil Farkıyla Tanışın


Mutçalı tekstil olarak 1978 yılından beri havlu üretimi konusunda hizmet vermekteyiz. Üretime başladığımız ilk günden bugüne kaliteyi siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunma hedefiyle çalışmaktayız.

Denizli’de faaliyet gösteren firmamız, toptan havlu üretiminde de en büyük yardımcınız. Otellerinizde , pansiyonlarınızda, yurtlarınızda hizmet kalitenizi yansıtacak kaliteli havlular kullanmanız için toptan havlu üretiyoruz. Üstelik tamamen sizin zevkinizi yansıtan özel havluluar.


İşletmeniz İçin Uzun Yıllar Kullanabileceğiniz Toptan Havlu Tercih Edin


İşletmeniz için ihtiyacınız olan toptan nevresim, toptan havlu, otel tekstili ürünlerimiz kaliteyi sizlerle buluştururken çok daha uzun seneler kullanacağınız ürünlere sahip olmanızı sağlıyor. Daha ucunuzu elde etmek için kaliteden vazgeçmeyin. Mtclinen, toptan havlu üretimi ile size kaliteyi en uygun fiyatlarla sunarken memnuniyetinizi ön planda tutuyor.

Ucuza aldığınız ürünlerin işletmenizdeki kullanım ve yıkama sıklığını göz önüne aldığınızda çok kısa ömürlü oldukları bir gerçektir. Kısa sürede tekrar değişim isteyecek ürünler tercih etmek yerine uzun yıllar kullanacağınız kaliteli ürünlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz.


Sizin Zevkinizi Yansıtan Toptan Havlu Üretimi Yapmaktayız


Piyasadaki ürünleri beğenmiyorsanız veya nasıl bir ürün almak istediğinizi bilmiyorsanız yada özel havlu üretmek istiyorsanız yüzlerce farklı ürün çeşidimizden dilediğinizi seçin sizin için üretelim veya almak istediğiniz herhangi bir ürünün bize fotoğrafını yollayın istediğiniz özelliklerde sizin için en kısa zamanda üretelim.İşletmeniz tamamen sizin zevkinizi yansıtsın istiyorsanız kendi tasarladığınız havluları bizimle paylaşın ve sizin için özel olarak üretelim.


Toptan Havlu Üretiminde Kaliteyi Ön Planda Tutuyoruz


30 yılı aşkın tecrübenin sayesinde müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde karşılayabilcek kalitede üretim yapmayı size taahhüt ederiz. Firmamızın en büyük pazarı olan Avrupa ülkelerindeki müşteriler genel olarak toptan havlu alımı yapan büyük ev tekstil markaları, çamaşırhanler, otel tekstil toptancıları ve promosyoncularıdır. El havlusu ve banyo havlusu gibi temel ürünlerinin yanısıra önlük, kundak havlu, plaj çantası, plaj ve spa eteği, kozmetik çantası, küvet yastığı, şezlong kılıfı, saç bandı ve bonesi , duş perdesi, banyo paspası, ve terliği gibi ürün yelpazemizin içinde olan ürünlerdendir. Termin tarihlerinin çok önemli olduğu toptan havlu ürünlerinde yüksek kapasiteli entegre tesisimiz sayesinde en kısa terminli siparişler en yüksek kalite ile sizlere sunulmaktadır. Sizlere vaat etmiş olduğumuz kaliteli ve güvenilir servisin göstergesi olan oeko-tex sertifikası işletmemizin kalite belgelerinden biridir.