letter  info@mtclinen.com  Telefon
 +90 258  371 91 77  Mutcalı Tekstil

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83
Promosyon havlu ile en kalıcı reklamı yapın


Reklam bir işletme için olmazsa olmazdır. Yapılan iş ne kadar kusursuz olursa olsun gerekli ve doğru reklam yapılmadığı sürece hedef kitleye ulaşmak oldukça zordur.

İşte bu dönem içerisinde firmaların reklam çalışmalarında farklı yöntemler denemeleri, farklı kampanyalar yürütmeleri gerekir.

Mutçalı Tekstil olarak firmanızın en kalıcı reklamını sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Reklamınızın uzun yıllar kullanılacak bir üründe yer almasını sizde istemez misiniz?

Promosyon havlular firmanız için en kalıcı reklam aracı olmaya aday. Uzun yıllar kullanılacak olan bir üründe reklamınızın olması hem ulaşacağınız hedef kitleyi hem de tanınırlılığınızı arttırmaya büyük katkı sağlayacaktır.

Firmanıza özel tasarlanmış promosyon havlu üretimi

Reklamınızı promosyon ürünlerle yapmaya karar verdikten sonra Mutçalı Tekstil olarak istediğiniz renkte promosyon havlu üretimi yapmaktayız. Firmanızın logosunun basılı olduğu promosyon havlu modelleri logonuzu ön plana çıkaracak renklerle bir araya geldiğine ortaya şık tasarımlar çıkacağına emin olabilirsiniz. Dilediğiniz ölçülerde dilediğiniz renkte promosyon havlu üretimi yapılırken en önem verdiğimiz nokta kaliteli ürün üretmektir. Böylelikle reklamınız da çok daha uzun yıllar göz önünde olacaktır.

Promosyon havlu ürünlerinizde kaliteli olanı tercih edin

Firmanızın satışlarını ve tanınırlığını arttırmak için bir sürü yöntem bulabilirsiniz. TV reklamları, dış reklamlar bütün bunlar size pozitif olarak dönecek çalışmalardır. Bu reklam çalışmalarının yanı sıra bir de promosyon ürün dağıtımı reklam sektöründe sıkça tercih edilir. Yaz döneminin vazgeçilmez ürünü olan plaj havlusu gibi hedef kitleyi yakalayabilmek adına üretilen promosyon havlu ürünlerinde kaliteli olan ürünleri tercih etmeniz ürünün kullanımına bağlı olarak reklamın kalıcılığını arttıracaktır.

Mtclinen promosyon havlu üretimi

30 yılı aşkın bir tecrübeyle hizmet verdiğimiz havlu tekstili sektöründe sizler için en iyisini üretmek için çalışıyoruz. İşletmeniz için gereken her türlü tekstil ürününde olduğu gibi reklam aracı olarak kullanacağınız promosyon havlu tercihlerinizde de kaliteyi uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.

Deneyimimizden faydalanın ve yaptığınız kalıcı reklamlarla bir adım önde olun.