letter  info@mtclinen.com  Telefon
 +90 258  371 91 77  Mutcalı Tekstil

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83
Toptan otel havlusu ihtiyaçlarınız için kaliteyi uygun fiyata tercih edin


Mutçalı tekstil, tekstil sektöründe 30 yılı aşmış tecrübesiyle hizmet vermektedir. Otel tekstili konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından olan Mutçalı Tekstil otellerde ihtiyaç duyulan her türlü tekstil ürününü üretmektedir. Nevresim takımları, otel havlusu gibi işletmenizin ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyata tamamlamanız için size uygun fırsatlar sunmaktayız.

İstediğiniz ebatlarda, renklerde, logolu ya da logosuz olarak işletmeniz için sizin zevkinizi yansıtan otel havlusu üretimi yaparken kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Dayanıklılığı ön planda tutarak ürettiğimiz otel havlusu çeşitleri işletmenizde uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler olmaktadır.


Oyma logolu otel havlusu şıklığı ile işletmenizi faklı kılın

İşletmenizin her ürünü özel olmalı tabaklarınızda, bardaklarınızda nasıl logolu ürün tercih ediyorsanız. Otel havlusu tercihlerinizi de logolu olanı seçerek kurumsal imajınızı misafirlerinize yansıtabilirsiniz.

Logolu havlularda oyma logolu havlu üretimimiz ile ürünlerinizi şık bir tasarım ile buluşturmaktayız.

Sade ve şık otel havlusu çeşitleri, istediğiniz şekilde size özel ebat ve sayıda üretilmektedir.


Mtclinen otel havlusu üretiminde yılların verdiği deneyim ile çalışmaktadır

Denizli ilinde faaliyet gösteren firmamız en kaliteli denizli havlularını sizler için istediğiniz ebatta ve sayıda üretmektedir. İşletmenizde ülkemizin tekstil merkezi olan Denizli havlularının kalitesinden faydalanın ve uzun yıllar ürünlerinizi yıpranmadan kullanın.

Otel tekstili konusunda yılların verdiği tecrübe ile titizlikle çalışmaktayız. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve otellerinizde ağırlayacağınız misafirlerinize işletmenizin kalitesini fark ettirmek.


İşletmenizde kullanacağınız otel havlusu dekorasyonunuzu tamamlasın

Oteliniz için özenerek oluşturduğunuz dekorasyonların birbirini tamamlaması olukça önemlidir. Otel tekstili sektöründeki üretimlerimiz bu aşamada sizlere yol gösterecek çeşitliliğe sahiptir. Nevresim takımları, özel örtüler, otel havlularını birçok çeşit ile sizlerle buluşturmaktayız. Zevkinize uygun olarak birbirini tamamlan ürünlerimiz seçebileceğiniz gibi aynı zamanda kendi beğendiğiniz bir ürünün fotoğrafını bize getirdiğinizde sizin için üretimini yapıp dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı oluyoruz. Aynı renklerin ve logoların kullanıldığı nevresim ve otel havlusu tercihleriniz ile işletmenizin odalarında bütünlük yakalayabilirsiniz.