Error
  • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
  • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

VİZYONUMUZ

Mutçalı Tekstil olarak müşterilerimizle dostluk düzeyine varan, karşılıklı anlayış ve fikir alışverişine dayalı ticaret yapıyoruz.

Fluoksetin, depresyon, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk, post-(premenstrüel disforik bozukluk) adet öncesi sendromu travmatik stres bozukluğu (sosyal fobi) sosyal anksiyete bozukluğu ve şiddetli bir formu tedavi etmek antidepressiva rezeptfrei için kullanılır. Bu ilaç ruh hali, uyku, iştah ve enerji seviyesini artırabilir ve günlük yaşam ilgi geri yardımcı olabilir. Panik atak korku, anksiyete, istenmeyen düşünce ve sayısının azalmasına neden olabilir. Ayrıca günlük yaşam ile müdahale (mecburiyetten el yıkama, sayma, denetleme gibi) tekrarlanan görevleri gerçekleştirmek için teşvik azaltabilir. Fluoksetin (SSRI), selektif serotonin geri alım inhibitörü olarak bilinir. (Beyinde serotonin) bazı doğal bir madde dengesini geri yüklemek için yardımcı olarak çalışır. doktorunuza bu ilacı ağız yoluyla ake, genellikle günde bir kez sabah veya akşam. Source: rezeptfreitabletten.com

Müşteri memnuniyeti, karşılıklı güven ve yüksek kaliteli ürünler imal etmek ve beklentilere en üst düzeyde ve zamanında cevap vermek temel prensibimizdir.

Geçmişimizden aldığımız güç ve tecrübe, sahip olduğumuz kalifiye insan kaynaklarıyla tekstil dünyasına farklı bir renk katabilmek için çabalıyoruz.

Değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurup her zaman daha iyiyi yakalamak daha özgün ürünleri sunabilmek için yurt dışı temsilcilik ve kendi markamızı yaratma çabalarımız devam etmektedir.

 

 

 

 

 

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83