Error
  • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
  • JLIB_CACHE_ERROR_CACHE_STORAGE_LOAD
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database

KALİTE POLİTİKAMIZ

Mutçalı Tekstil’in kalite geliştirme ilkesinin temelinde müşteri isteğine en uygun ürünü üretme düşüncesi vardır.

Kalite anlayışımız sadece fiziksel ürün bazında değil hizmet bazında da en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürdürmeyi kapsamaktadır.

Zolpidem yetişkinlerde uyku sorunları (uykusuzluk) tedavisinde kullanılır. Eğer uykuya dalmakta zorluk, uykuya hızlı düşüş yardımcı olur, böylece daha iyi bir gece uykusu alabilirsiniz. Zolpidem sedatif-hipnozları adı verilen bir ilaç sınıfına schlaftabletten ohne rezept aittir. Beyin üzerinde sakinleştirici bir etkisi üretmek için hareket eder. Bu ilaç genellikle 1 ila 2 hafta veya daha az tedavi süreleri kısa sınırlıdır. En az 7 ila 8 saat uyku için zaman yoksa, bu ilaç bir doz almayınız. Eğer ondan önce uyanmak varsa, bazı Hafıza kaybı olabilir ve güvenli bir şekilde uyanıklık, böyle bir makine sürüş veya işletim gerektiren herhangi bir aktivite yaparken sorun olabilir. Dozaj cinsiyet alarak ve tedaviye yanıt olabilir, yaş, sağlık durumu, Diğer İlaçlar dayanmaktadır. Dozu artırmak, daha sık almak veya reçete daha uzun süre kullanmayın. Source: rezeptfreitabletten.com

Kalite Politikamız

Çalışanlarımıza ve ziyaretçilerimize rahat ve güvenli çalışma ortamını sağlamaktır.

Bugün ve gelecekte müşterilerimizin ürün ve servis taleplerini en üst seviyede karşılamak,

Üretimimizde yüksek verimliliği ve üretim safhalarında sürekli gelişimi esas almak suretiyle işletmemizin tüm bölümlerinde kalite seviyesini yükseltmek.

 

 

 

 

 

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83