letter  info@mtclinen.com  Telefon
 +90 258  371 91 77  Mutcalı Tekstil

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83
Mutçalı Tekstil Türkiye havlu firmaları arasında önemli bir yere sahiptir


Türkiye havlu üreticileri arasında önemli bir yere sahip olan mutçalı tekstil günümüzde hızla değişen ev tekstili konusunda 30yılı aşkın tecrübe ile çalışmaktadır. Her geçen dönem de kendini geliştirmek ve kaliteyi en uyguna sunmak için titizlikle çalışan mutçalı tekstil Türkiye havlu firmaları arasında önemli bir yer edinmiştir.

Denizli havlu firmaları, ülkemizin en özel ve kaliteli havlularını üretmektedirler. Kalitesiyle diğer havlulardan ayrılaran ve markalaşan Denizli havlusu sektörün öncülerinden olmuştur. Mtclinen, sektörün bu öncü kentinde kaliteli tekstil üreten önemli havlu firmaları arasında 30yılı aşkın süredir hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Her geçen gün ev tekstili hızla gelişme göstermektedir. Birbirinden farklı model ve renklerde havlular, nevresimler tüketiciyi tercih yapmakta zorlamakta ve havlu firmaları birbirleriyle kıyasıya bir yarışa dahil olmaktadırlar.


Ev tekstilinde havlu firmaları tasarım yarışına girmiştir

Türkiye havlu firmaları tüketicinin ilgisini çekebilecek ürün üretebilmek adına bir çok havlu ve nevresim tasarımı oluşturmaya başlamışlardır. Tüketiciye bu çeşitlik içerisinde evlerine, işletmelerine en uygun olan modelleri seçmek kalırken diğer yandan piyasadaki bu rekabet ucuz ürün üretebilmek adına firmaların kaliteyi düşürmeye gitmelerine yol açmıştır

Bu aşamada Denizli havlusunun kalitesi olduğu kadar tüketicinin bütçesine ne kadar hitap ettiği de önem kazanmıştır. Uygun ürün elde etme isteğiyle düşük kaliteyi tercih etmektense ülkemizin tekstil merkezinde üretim yapan kaliteli havlu firmaları üretimlerini tercih etmeniz bütçenize daha çok katkı sağlayacaktır.


Havlu firmaları aracılığıyla dekorasyonların vazgeçilmez parçaları üretilmektedir

Banyoların mutfakların vazgeçilmez bir parçası olan havlular artık dekorasyonunda tamamlayıcı bir öğesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye havlu firmaları da bu bilinçle çok daha farklı ve özel üretimler yapmaya yönelmişlerdir.

Mtclinen olarak gelişen bu sektörde faaliyet göstermekten mutluluk duymaktayız ve sizler için en özel tasarımlı ürünleri üretirken aynı zamanda kaliteli havlu ve nevresim üretimimizle kaliteyi evlerinizle buluşturmaktayız.


Havlu firmaları toptan havlu üretimi ile işletmelerinizin hizmetinde

Türkiye havlu üreticileri toptan havlu üretiminde de önemli bir yere sahiptir. Otel, pansiyon gibi işletmelere toptan havlu satışı Türkiye havlu firmaları tarafından yapılmaktadır.

Mtclinen Türkiye havlu üreticileri içerisinde toptan havlu satışı yapan bir firma olmakla beraber, işletmeleriniz için istediğiniz ebatta istediğiniz sayıda üretim yapmaktadır.