letter  info@mtclinen.com  Telefon
 +90 258  371 91 77  Mutcalı Tekstil

HAVLU GRUBU

LİNEN GRUBU

 

YASTIK, YORGAN
VE ALEZLER

 

İLETİŞİM ADRESİ

Bozburun Mah. Bozburun Cad.

No:17   20100,

Denizli – Türkiye         

T e l  : +90 258 371 91 77       

Faks  : +90 258 371 44 83
Mutçalı Tekstil Denizli havlu üretiminde hakedilen titizlikle çalışmaktadır


Ülkemizin tekstil alanının en önemli merkezi olan Denizli’de faaliyet gösteren firmamız en özel ve kaliteli iplikleri kullanarak denizli havlusu üretmektedir. Denizli havlu firmaları içerisinde önemli bir yere sahip olan Mutçalı Tekstil, Denizli havlu üretimi ile büyük işletmelerin toptan denizli havlusu ihtiyacına cevap vermektedir.

Ülkemizde ün yapmış denizli havlusu dokusunun farklılığıyla normal havlulara göre çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Denizli havlu üreticileri olarak denizli kentimizdeki tekstil sektörünün önemli parçası olan denizli havlusu üretimi gerçekleştirirken kazanılmış bu üne yakışır ürünler ortaya çıkarmayı hedeflemekteyiz.


Denizli havlu üretimi yapan denizli havlu firmaları ürettikleri ürünlerle Türkiye havlu ihtiyacının çoğunluğunu karşılamaktadır.


Mtc linen denizli havlusu üretiminde 30 yılı aşkın bir zamandır faaliyet göstermektedir. Özel olarak işletmelere de üretim yapmaktadır. Sizde işletmenize özel logonuzun işlendiği havlular, bornozlar ile kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.


Denizli havlu havluda önemli bir marka olmuştur


Denizli havlu firmaları denizli havlu üretimi yaparken kullanışlılığı ön planda tutmaktadırlar. Uzun yıllar dayanabilen denizli havlusu, denizli havlu üreticileri için önemlidir. Çünkü kalitesi dünyaca duyulmuştur ve farklılığıyla denizli havlusu bir marka olmuştur.

Mtclinen olarak ülkemizin markalaşmış bu özel ürününü üretirken titizlikle çalışmakta ve ürettiğimiz havlular ile denizli havlu üreticileri içerisinde önemli bir yer tutmaktayız.


Size özel tasarımlı Denizli havlu üretimi


İşletmenizde kaliteyi tercih edip denizli havlusu, bornozu kullanmaya karar verdiğiniz takdirde mtclinen olarak firmanızı yansıtan özel tasarımları hayata geçiriyoruz. Ortaya çıkan Denizli havlusu üretimi ürünler yıllarca kullanabileceğiniz kalitede olup sürekli kullanım ve yıkanma sonucu yıpranmaya oldukça dayanıklıdır.


Uygun fiyata kaliteli Denizli havlu kullanmayı tercih edin karlı çıkın

Sık yıkama sonucu sertleşen ve renk değiştiren havlulara yapmış olduğunuz harcamalar kısa bir süre sonra değişim gerektireceği için uyguna aldığınız düşük kaliteli ürünler aslında size çok daha pahalıya mal olacaktır. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı almadan önce iyi araştırmalı ve kaliteyi uygun fiyata sunan firmaları tercih etmelisiniz.

Mtclinen aracılığıyla en kaliteli denizli havlusu üretimi ile tanışın ve karlı çıkın.